• Wpisów: 17
  • Średnio co: 175 dni
  • Ostatni wpis: 8 lat temu, 19:30
  • Licznik odwiedzin: 6 677 / 3161 dni
 
caris
 
Polecam :DDD

Serena van der Woodsen – Jedna z najładniejszych dziewczyn na Manhattanie, celebrytka. Najlepsza przyjaciółka i zarazem rywalka Blair, była dziewczyna Dana. Dostała się na Brown, ale odłożyła naukę na dalszy plan i zaczęła pracę u znanej rzeczniczki Olivii Burke – K.C. Na końcu trzeciej serii wyjeżdża z Blair Waldorf do Paryża.

Blair Waldorf – Była królowa Constance Billard. Piękna, nietykalna, zawsze najlepiej ubrana i bardzo bogata. Przez długi czas była dziewczyną Nate'a, teraz jest zakochana w Chucku i tworzy z nim poważny związek który rozpada się za sprawą intryg w trzeciej serii. Kocha zemstę i kłamstwa. Zawzięcie próbowała dostać się do Yale lecz ostatecznie trafia na New York University. Jest rozpieszczona, ma wszystko czego pragnie. Jej ojciec jest homoseksualistą i rozstał się z matką. Ma ojczyma Cyrusa. Nienawidzi Jenny Humphrey, ale ostatecznie oddaje jej koronę Constance Billard. Pomimo wszystko postać ta wzbudza w widzach pozytywne odczucia.

Nate Archibald – Przystojny i bogaty, ideał dla każdej dziewczyny. Przez długi czas chodził z Blair Waldorf, ale przez jej zdradę zakończył ten związek. Jego najlepszym przyjacielem jest Chuck Bass, przez jakiś czas był nim także Dan Humphrey. Dostał się do collegu na Manhattanie. Jego ojciec trafił do więzienia za defraudacje pieniędzy.

Chuck Bass – Przystojny, kobieciarz, uwielbiający ekskluzywny styl życia, bogaty. Jego ojciec zmarł w wypadku samochodowym. Został adoptowany przez Lily van der Woodsen. Chuck zrezygnował ze studiów by zająć się swoją firmą. Zakochał się w Blair, jednak dopiero po roku udało im się stworzyć szczęśliwy związek. Blair rzuca go, bo zdradził ją z Jenny Humphrey. Mimo wszystko próbuje wrócić do Blair. Zostaje postrzelony w ostatnim odcinku sezonu trzeciego.

Daniel Humphrey – Brat Jenny, kiedyś szaleńczo zakochany w Serenie, jednak po ślubie ich rodziców zostają przybranym rodzeństwem. Jego związek sprzed trzech lat z Vanessą znów się odradza. Przez krótki okres jest z gwiazdą filmową Olivią Burke. Dostał się na Yale, ale przez brak stypendium ostatecznie trafił do NYU.

Jenny Humphrey – Obecna królowa Constance, biologiczna siostra Dana i przybrana Sereny i Erica. Świetnie szyje, chce zostać projektantką mody. Pod wpływem bogactwa staje się wredna i kończy z szyciem. Jest podstępna i ma wielu wrogów. W ostatnim odcinku 3 sezonu wyjeżdża na stałe z Nowego Yorku.

Vanessa Abrams – Inteligentna studentka NYU, uwielbia filmować, chce zostać reżyserem, zna się na kinematografii. Jest nieco naiwna, ale jednocześnie rozważna i jako jedyna z outsiderów nie zmieniła się pod wpływem świata bogaczy. Przez jakiś czas chodzi z Nate'em Archibaldem.

Erick van der Woodsen – Brat Sereny, najlepszy przyjaciel Jenny Humphrey, po ślubie ich rodziców stała się jego przybraną siostrą. Miły, konsekwentny. W 1 sezonie dowiadujemy się, że jest gejem. Po tym jak Jenny staje się wredna, przestaje się z nią przyjaźnić.

Nie możesz dodać komentarza.