• Wpisów: 17
  • Średnio co: 175 dni
  • Ostatni wpis: 8 lat temu, 19:30
  • Licznik odwiedzin: 6 677 / 3161 dni
 
caris
 
Misaki Ayuzawa - inteligentna, piękna i przede wszystkim obdarzona silnym charakterem dziewczyna, to przewodnicząca liceum Seika, które było jeszcze nie tak dawno szkołą męską. Co za tym idzie, Misaki musi zmienić wizerunek tego miejsca, ponieważ nie cieszy się ono dobrą reputacją. Trzeba przyznać, że dobrze jej to wychodzi. Z łatwością sprawuje władzę nad zgrają facetów, szerząc wśród nich postrach i podporządkowując ich sobie całkowicie.
Wszystko, co osiągnęła Ayuzawa, jest wynikiem jej ciężkiej pracy. Wysiłek dziewczyny jest tym większy,że pochodzi ona z biednego domu i musi pracować, aby wspomóc swoją rodzinę. Czyżby więc Misaki była istotą idealną? Mogłoby się tak wydawać, gdyby nie jedna sprawa, którą ukrywa. Tajemnica Ayuzawy jest na tyle ważna, że jej odkrycie zniszczyłoby wizerunek przewodniczącej szkoły. Co zatem dzieje się, kiedy idol uciśnionych chłopców, Usui Takumi, odkrywa jej sekret?
Historia jest interesująca, jak również sylwetki samych bohaterów, które z pewnością nie należą do szablonowych postaci. Anime to nie jest również typowym romansem, bo relacje między bohaterami zmieniają się co chwilę z ciepłych na chłodne, tworząc równocześnie warstwę niebanalnego humoru.

untitled1-5.jpg

Nie możesz dodać komentarza.